Наша пошта apple.srv.kiev@gmail.com
Графік роботи Пн – Сб 10:00 – 19:00
(095) 382 20 00Гончара 52
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Якісний
ремонт
техніки Apple

РЕМОНТ
IMAC
Основні
типи послуг
РЕМОНТ
MACBOOK
Основні
типи послуг
РЕМОНТ
IPHONE
Основні
типи послуг
РЕМОНТ
IPOD
Основні
типи послуг
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші спеціалісти грамотно дадуть відповідь на будь-які ваші питання

img 5 Головна
ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ

Якщо ви хочете проконсультуватися щодо ремонту або у вас виникли запитання, пов’язані з роботою платформи, наші менеджери завжди доступні в робочий час. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом із розділу «Контакти».

img 6 Головна
ГАРАНТІЯ НА ТОВАРИ

Ми надаємо гарантію на наші товари та послуги. Перед відправленням уся документація й цілісність пристроїв перевіряється. Гарантія – ознака нашої впевненості у власних силах і вашої довіри до нас.

img 7 Головна
НИЗЬКІ ЦІНИ

Користуючись нашими послугами, ви отримуєте не тільки сучасне, ввічливе та якісне обслуговування, а й помірні, за мірками столиці, ціни. У нас безкоштовна діагностика, а також ми не робимо посередницьких накруток.

НАШІ РОБОТИ

Комп’ютерна техніка стала невіддільною частиною нашого життя. З нами завжди є смартфони й планшети, ми прагнемо покращити якість життя за допомогою новинок серед ноутбуків і моноблоків. Коли улюблений ґаджет ламається, ми залишаємося без зв’язку, інтернету, фотокамери та інших корисностей. Потрібен оперативний ремонт Apple у Києві? Звертайтеся до нашого сервісного центру!

Представляємо до вашої уваги виконані нами роботи. Оцініть, як виглядав девайс до ремонту і яким став після. Наші спеціалісти працюють грамотно, швидко і професійно. За їхніми плечима – роки практики й сотні відновлених пристроїв. Ремонт техніки Apple у нашому сервісі – це надійно і фахово. Ми працюємо із сучасним обладнанням і використовуємо комплектовання від виробника.

У нас безкоштовна діагностика, розумні ціни на послуги та ввічливі консультанти. Ви завжди можете зателефонувати й обговорити виникле питання стосовно нашої роботи.

ОБЕРІТЬ ПРИСТРІЙ
Про нас

Наш центр проводить ремонт Apple у Києві. Спеціалісти мають великий досвід роботи з «яблучною» технікою. Ми пропонуємо вигідні ціни за послуги та безкоштовну діагностику. У нас ви можете провести профілактику, збільшити обсяг ОЗП і ПЗП шляхом заміни відповідних елементів, дізнатися про новинки серед ґаджетів.

Ремонт Apple у нашому сервісі

Якщо ґаджет працює некоректно, самовільно перезавантажується, не вмикається і загалом поводить себе не як зазвичай, отже, час занести Apple у ремонт. Наші спеціалісти проведуть діагностику і швидко з’ясують причину неполадки. Ми завжди пропонуємо найоптимальніші вирішення проблем. Наприклад, якщо материнську плату можна не замінювати, а прилютувати контакти, ми обов’язково про це скажемо. Спеціалісти в роботі використовують сучасну апаратуру та оригінальні деталі, які постачає виробник.

img 9 Головна
img 8 Головна
img 10 Головна img 11 Головна

Ремонт техніки Apple: популярні неполадки

Поширені послуги:

  • Відновлення після потрапляння всередину води. Радимо не зволікати і звернутися до нас. Чим швидше ми почистимо деталі, тим менше вам доведеться заплатити за процедуру.
  • Заміна скла. Екрани досі через необережність б’ються.
  • Відновлення матриці. Проводиться, якщо дисплей або його частина не реагує на доторк, погаснув чи показує некоректне зображення. Недорогий ремонт Епл у Києві у нас до ваших послуг.
  • Заміна кнопок, шлейфів, динаміка, внутрішніх елементів апаратної частини (вінчестер, відеокарта, материнка, звукова карта).
  • Перепрошивка. Деякі пристрої із заводським програмним забезпеченням після нетривалого використання починаються «гальмувати». Наші спеціалісти швидко перепрошивають ґаджети.
 • Переустановлення операційних систем. Проводиться у разі зараження невиліковними вірусами або заміни накопичувачів. Заміна корпусу. Шорстка поверхня і падіння, що призводять до потертості, тріщин негативно впливають не тільки на вигляд девайса, а й на продуктивність.

Якісний ремонт Apple у Києві

Ми швидко визначимо причину несправності й усунемо неполадку. За допомогою сучасної апаратури ремонтні процедури проводяться набагато швидше. У нас ремонт техніки Apple у Києві займає до трьох днів. Прості поламання ми усуваємо за декілька годин. Приносьте пристрій незалежно від характеру ламання. Якщо його можна врятувати, ми це зробимо.

найпоширеніші питання
Чому зник звук?

Відсутність звуку може сказати про потребу почистити звукову карту. Якщо пристрій придбано нещодавно й забруднитися не могло, отже, пошкоджено шлейф або динамік. У сервісі здійснять грамотну заміну.

Чому не працюють клавіші Home/Power?

Можливі причини – програмний збій, механічне пошкодження або забруднення, яке з часом відбувається завжди. Приносьте девайс на діагностику – спеціалісти оперативно розберуться, в чому справа.

Чому девайс не заряджається?

Проблема в мікросхемі живлення, акумуляторі, зарядному пристрої або роз’ємі. Батерію можна перевірити, підімкнувши напевно справну зарядку. Точно виявити причину допоможе діагностика.

Відгуки наших клієнтів
Богдан г. Київ

Потрібно було поміняти шнур на блоці живлення від Макбука. За декілька годин хлопці впоралися. Про те, що блок живлення тепер виглядатиме не так, як раніше, попередили й пояснили, що це пов’язано зі складним розбиранням і збиранням БЖ. Спеціально перевірив інформацію в інтернеті й зрозумів, що так…

Світлана г. Київ

Дякую працівникам сервісного центру за оперативну роботу та професіоналізм! Зверталася щодо несправної батерії Макбука. Спочатку все перевірили, щоб з’ясувати, чи дійсно справа в батерії. Замінили швидко, усе працює. Тепер знаю, куди звертатися,…

Олексій г. Київ

Звертався щодо заміни скла на Айфоні. Екран був у жахливому стані – купа тріщин (випадково випустив на каміння). Через декілька годин отримав назад! Як новий! Дякую спеціалістам за оперативність і відповідальний підхід! Раджу всім, працівники грамотні і розуміються на своїй…

Останні новини
Как отличить китайский Айфон 6 от оригинала?

Найти различия и не купить китайскую подделку вполне возможно. После прочтения статьи Вы будете знать, как отличить китайский Айфон 6 от оригинала

Крутая подборка ТОП-приложений для iPhone

Смартфоны стали неотъемлемой частью современности. Открывая приложения, мы теряем счет времени. Некоторые из них созданы для веселья и отдыха, некоторые существенно облегчают жизнь.

Зачем нужны Apple Watch: разбираемся вместе

Умные часы — нашумевшая новинка в мире технологий. Это стильный гаджет, работающий в сочетании с iPhone 5 и выше. Обобщим, для чего нужен Эпл Вотч

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация