Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Про нас

Наш сервісний центр Apple у Києві обслуговує й ремонтує «яблучні» ґаджети не перший рік. Спеціалісти доводять до ладу поламаний пристрій за короткий термін і вигідною за мірками Києва ціною. Крім того, ми діагностуємо девайси безкоштовно і проводимо профілактику.

Сервісний центр AppService зібрав команду з фахівців, які давно набили руку в поводженні з електронікою. Ми спеціалізуємося на одному з найскладніших напрямів – ремонті примхливої техніки Apple. Ми маємо все, щоб зробити якісний ремонт вашого девайса: досвід, знання, оригінальне комплектовання та сучасну апаратуру.

icon about 1 Про нас


ШВИДКІСТЬ

Ми оперативно ремонтуємо техніку завдяки знанням, досвіду та сучасному обладнанню. Більшість ламань усувається протягом години. Складні неполадки – до трьох днів.

icon about 2 Про нас


ЯКІСТЬ

У нас працюють тільки досвідчені грамотні спеціалісти, які мають справу з «яблучними» девайсами не перший рік. На складі завжди є оригінальні деталі, які нам постачає виробник.

icon about 3 Про нас


НАДІЙНІСТЬ

Ми завжди пропонуємо найоптимальніші шляхи рішення проблеми й обговорюємо майбутню процедуру до втручання ремонтників. Ви отримуєте гарантію на здійснену роботу.

Сервісний центр Apple: основні послуги від AppService

Найчастіше ми надаємо такі послуги з ремонту пристроїв:

  • Заміна скла. «Яблучні» ґаджети стають все продуктивнішими, але не міцнішими. Скло легко пошкодити. Часом досить випадково зачепити кут стола, а потім вийняти з кишені Айфон і виявити тріщину.
  • Заміна екранного модуля – скла й матриці. Гірше, коли девайси вислизають із рук і падають на підлогу, оскільки в цьому разі часто пошкоджується екран. Якщо частина екрана не реагує на дотик, погасла, показує некоректне зображення, отже, потрібно замінити весь модуль.
  • Відновлення й ремонт після потрапляння всередину рідини. Через необережність девайси падають у калюжу або ванну, або на них проливається вода. Радимо не зволікати і звернутися до сервісного центру Епл. Вода псує деталі всередині, а такий ремонт коштує набагато дорожче, ніж заміна екрана.
  • Заміна корпуса. Багато хто забуває надіти на ґаджет чохол, кладе пристрій на різну поверхню, іноді випускає склом доверху, що також має негативні наслідки. У пошкодженому зовні пристрої часто починає страждати продуктивність.
  • Заміна клавіш, шлейфів, динаміка, мікрофона, камери. Іноді активне використання «яблучного» ґаджета призводить і до таких неприємностей.
  • Перепрошивка. Деякі пристрої із заводським програмним забезпеченням після недовгого періоду експлуатації починають підгальмовувати. Звертайтеся до сервісу Apple! Ми швидко перепрошиваємо девайси і повертаємо роботоспроможність.
  • Переустановлення операційних систем. Зазвичай проводиться у разі зараження серйозними вірусами або під час заміни жорсткого диска.

Сервіс-центр Apple у Києві: грамотно і швидко

У разі звернення ми продіагностуємо пристрій і виявимо неполадку. Завдяки сучасному ремонтному обладнанню та кваліфікованим спеціалістам сервіс Епл виконує роботу якісно і оперативно – до трьох днів залежно від складності ламання.

Сервісний центр Епл у Києві: рекомендації з догляду за девайсом

Декілька порад з правильної експлуатації техніки від AppService:

 • Захистіть екран ґаджета. Установіть захисну плівку, а найкраще – захисне скло, яке при падінні або ударі прийме основне навантаження на себе.
 • Закріплюйте девайс шнурком на руці, якщо звикли постійно тримати його. На шиї зараз вішати iPhone не модно, зате на руці – і більш сучасно, і надійно, якщо він раптом вислизне з долоні. Уявіть, скільки падінь на асфальт і в калюжі ви зможете запобігти.
 • Ніколи не забувайте про захисний чохол. Можете максимально захистити ґаджет і «одягти» його у водозахисний чохол. Тому йому не будуть страшні ні бруд, ні асфальт.
 • Робіть профілактику мінімум раз на рік. Не вичищені шари пилу сприяють перегріванню і можливому згорянню внутрішніх деталей. Такий ремонт коштує набагато дорожче, ніж просте чищення.

Якщо ви не знайшли в описі поламань своєї проблеми, сміливо приносьте пристрій до AppService, і ми обов’язково розберемося. Сервіс Apple пропонує гідне обслуговування і розумні ціни.

245 +

Осіб довірилися нам у минулому місяці в наданні сервісних послуг

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО
ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Наші спеціалісти грамотно дадуть відповідь на будь-які ваші запитання

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация