Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Відв'язка iPhone від оператора

каталог послуг

Разлочка iPhone у сервісному центрі AppService

Техніка Apple славиться своєю надійністю та якістю. Пристрої з оригінальним дизайном оцінили в усьому світі. Вони функціональні, працюють на основі зручної операційної системи, мають чудові мультимедійні можливості.

Якщо ви придбали Айфон за кордоном і вам потрібна допомога у розблокуванні, звертайтеся до спеціалістів нашого сервісу. У нас можна без проблем здійснити розлочку iPad. Ми працюємо оперативно, якісно й не беремо за послуги дуже великі суми. Розлочка iPhone у Києві в нашому центрі проводиться кваліфікованими спеціалістами.

найпоширеніші питання
Чому заїдають кнопки?

Швидше за все, річ у кнопці, що забилася під брудом. У сервісі зроблять діагностику і в разі потреби здійснять професійне чищення.

Пристрій не вмикається або періодично вимикається. Що робити?

Нести до сервісу. Причиною можуть бути як програмні збої або віруси, так і апаратні збої. Найперше слід перевірити акумулятор.

Що визначає можливість розлочки?

Анлок залежить від версії модема Айфона та його операційної системи (у разі з програмним розблокуванням). Якщо розглядати офіційну розлочку, то впливає оператор, стосовно якого девайс заблоковано.

Відв’язка iPhone від оператора та головні види лагодження в AppService

Завдяки досвідченим спеціалістам центр AppService може запропонувати недорогий, грамотний і швидкий ремонт. Наші інженери мають відповідну кваліфікацію, великий досвід роботи з «яблучною» технікою й використовують нове сучасне обладнання.

Основні види послуг:

 • Заміна скла / екранного модуля. Сенсор потрібно міняти тільки тоді, коли він пошкоджений. Якщо зображення відображається некоректно, а екран з тріщинами реагує на дотик, потрібно поставити нове скло.
 • Відновлення при потраплянні всередину води. Сюди входить ремонт або заміна комплектовання.
 • Заміна корпусу. Постійні контакти з поверхнею призводять до появи видимих подряпин і навіть сколів.
 • Заміна кнопок, шлейфів, динаміка, мікрофона, камери.
 • Відв’язка iPhone від оператора.
 • Перепрошивка. Потрібна внаслідок неможливості відновити коректну роботу пристрою або після розблокування.
картинка 3 {:ru}Что определяет возможность разлочки?{:}{:ua}Що визначає можливість розлочки?{:}

Анлок iPhone та основні види ламань

Айфон-анлок являє собою відв’язку від конкретного оператора, щоб мати можливість користуватися ґаджетом. У більшості країн iPhone продається заблокованим. Купуючи девайс за кордоном, часто виникає проблема залочки, оскільки без розблокування пристрій недоступний для експлуатації в іншій країні. У нашому сервісі доступні розлочка Айфона та різні ремонтні роботи. Якщо ви не можете розблокувати телефон самостійно або є інші проблеми з ґаджетом, наші спеціалісти допоможуть без проблем.

Поширені несправності:

 • Вихід із ладу динаміка. Через удар або намокання звук може зникнути. Крім того, можливе забруднення звукової плати.
 • Збій програмного забезпечення. Іноді допомагає перезавантаження. Інакше потрібно нести Айфон ремонтникам на діагностику.
 • Пошкодження скла або дисплейного модуля. Якщо тріщина на екрані, незважаючи на псування екстер’єру, не заважає роботі, потрібно просто замінити скло. Якщо ж сенсор перестав повністю або частково реагувати на дотик, потрібна заміна всього модуля.
 • Не працює безпроводова мережа. Швидше за все, відбувся збій у налаштуваннях.
 • Відмовив акумулятор. Зношення, експлуатація в непідхожих кліматичних умовах, удар або волога – причин виходу з ладу батерії багато.

Здійснити швидкий анлок iPhone можна в нашому сервісному центрі. У нас працюють професійні інженери, які зможуть розібратися з будь-яким ламанням і допоможуть із розблокуванням.

Обслуговування в центрі має на увазі:

 • безкоштовну діагностику;
 • обговорення з клієнтом майбутніх робіт;
 • оголошення вартості послуг до їх реалізації;
 • гарантію на виконані процедури.

Звертайтеся до нас щодо будь-яких неполадок. У нас великий досвід у ремонтуванні техніки. В роботі ми використовуємо сучасну апаратуру та оригінальні деталі, які нам постачає виробник.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация