Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт Apple Watch 38mm

каталог послуг
img repeat mon Заміна АКБ Часті ламання Apple Watch 38mm
icon repeat 1 Заміна АКБ
НЕ ВЗАЄМОДІЄ З IPHONE

icon repeat 4 Заміна АКБ
ВІБРОДВИГУН

icon repeat 5 Заміна АКБ
АКУМУЛЯТОР

icon repeat 6 Заміна АКБ
ПОШКОДЖЕНИЙ ЕКРАН

icon repeat 7 Заміна АКБ
МАТЕРИНСЬКА ПЛАТА

icon repeat 8 Заміна АКБ
ЗАЛИТТЯ РІДИНОЮ

Вид роботи Вартість Час *
Заміна АКБ 1400 грн
Заміна скла 1500 грн
Усі види робіт
Apple Watch 38mm Заміна скла
Загальні характеристики Apple Watch 38mm

Смарт-годинники стали справжнім проривом на ринку «яблучної» техніки. Синхронізуючись зі смартфонами, вони виводять на дисплей усю потрібну інформацію.

Пристрій зручний для дистанційного керування телефоном. Айвотч оснащений сенсорним екраном Retina Force Touch, який розпізнає силу натиску. Керувати годинником можна за допомогою голосових команд.

Причини ламання та ремонт Apple Watch 38mm

Годинник від Епл виготовлено з якісних, міцних матеріалів, проте, незважаючи на це, ніщо не застраховано від ламань. Причини виходу з ладу можуть бути різні, але, звичайно, на першому місці, як і в разі інших ґаджетів, залишається неакуратне ставлення до пристрою. Спеціалісти AppService здійснять ремонт Apple Watch 38mm, якщо:

 • розбилося скло або перестав реагувати сенсор;
 • вийшов із ладу акумулятор;
 • перестав функціонувати мікрофон або динамік;
 • потрібна заміна шлейфа Force Touch;
 • потрібне встановлення нової задньої кришки або всього корпусу;
 • потрібно замінити вібродвигун Taptic Engine чи Блютуз-контролер;
 • потрібно зробити виправлення материнської плати;
 • потрібно відновити пристрій після залиття.

AppService – це авторизований сервісний центр з обслуговування техніки Apple.

Apple Watch 38mm 1 Заміна скла

Ремонт Apple Watch 38mm у сервісному центрі AppService

Сервісний центр AppService пропонує послуги якісного ремонту Apple Watch 38mm у Києві. У сервісі використовуються лише оригінальні деталі, а майстри мають відповідну кваліфікацію та навички. Не варто виконувати ремонтні роботи самостійно за інструкціями з інтернету. Цим ви завдаєте непоправної шкоди механізму. Кожна операція з виправлення ґаджета має свої особливості:

 • при лагодженні контролера Вluetooth знадобляться навички BGA-лютування;
 • при перевстановленні скла або дисплея варто бути дуже акуратним, коли видаляються скалки, щоб не пошкодити сусідніх механізмів;
 • при зміні кнопки або вібродвигуна майстер контактує з мікроскопічними деталями, що також потребує надзвичайної акуратності та уваги;
 • технологія збирання – клейова, тому розбирати Айвотч не так просто, тут знадобляться спеціальні інструменти й навички.

Часто ремонт Apple Watch 38mm полягає в заміні пошкодженої мікросхеми або шлейфа. Перед початком робіт пристрій проходить повну діагностику для визначення виду ремонту. Щоб розібрати ґаджет, екран зазнає нагрівання за допомогою спеціального інструмента для послаблення клейового шару. Потім вилучається пошкоджений шлейф і встановлюється новий.

Всі операції з відновлення смарт-годинника краще довірити професіоналам. Інженери сервісного центру AppService мають великий досвід ремонтних робіт «яблучної» техніки. У роботі використовуються лише оригінальні запчастини, запас яких зберігається на складі. Мобільна техніка стала незамінним супутником в усіх сферах нашого життя, тому ми розуміємо, що розлучитися з улюбленим пристроєм надовго неможливо. Наші майстри відновлюють роботоспроможність у найкоротші терміни без втрати якості.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация