Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт Apple Watch 42mm

каталог послуг
img repeat mon Заміна АКБ Часті ламання Apple Watch 42mm
icon repeat 1 Заміна АКБ
НЕ ВЗАЄМОДІЄ З IPHONE

icon repeat 4 Заміна АКБ
ВІБРОДВИГУН

icon repeat 5 Заміна АКБ
АКУМУЛЯТОР

icon repeat 6 Заміна АКБ
ПОШКОДЖЕНИЙ ЕКРАН

icon repeat 7 Заміна АКБ
МАТЕРИНСЬКА ПЛАТА

icon repeat 8 Заміна АКБ
ЗАЛИТТЯ РІДИНОЮ

Вид роботи Вартість Час *
Заміна АКБ 1400 грн
Заміна скла 1500 грн
Усі види робіт
Apple Watch 42mm Заміна скла
Загальна інформація про Apple Watch 42mm

«Розумний» годинник, взаємодіючи з телефоном, допоможе прочитати СМС або електронний лист, здійснити пошук інформації, використати навігацію без контакту зі смартфоном. Корпус годинника, традиційно для купертінської техніки, виготовлено з анодованого алюмінію. Сенсорний дисплей з технологією Force Touch розпізнає силу дотику й відповідає тактильною віддачею.

Монітор покритий алюмосилікатним склом, прикріпленим на молекулярному рівні. Усе керування годинника відбувається за допомогою кнопки Digital Crown, з її допомогою можна переглядати меню, списки, обирати потрібні пункти та змінювати масштаб фотографій.

Інженери Епл розробили технологію System In Package, що дозволила в плату, розміром як СІМ-карта, сховати оперативну пам’ять, процесор та різні сенсори.

Ремонт Apple Watch 42mm

Якщо iWatch зазнав пошкодження, його потрібно занести на діагностику до спеціалістів. Якщо після удару або заливу рідиною ви не помітили ламань, то це не означає, що їх не відбулося. Швидше за все, вони виявляться пізніше, і потрібно буде здійснити ремонт Apple Watch 42mm:

 • При дефекті монітора можуть з’явитися плями або смуги на дисплеї. Іноді тачскрін починає функціонувати некоректно або відмовляється відповідати на дотик узагалі.
 • Годинник перестав взаємодіяти з телефоном? Проблема криється в Блютуз-контролері.
 • Якщо пошкодився акумулятор, можливо, він перестане тримати заряд, батерія довго заряджатиметься, а ґаджет може почати перезавантажуватися або взагалі відмовлятися працювати.
 • Кнопка ввімкнення може перестати спрацьовувати або взагалі відламатися.
 • Деформація корпусу призводить до того, що мікросхеми всередині стають у неправильне положення. Через це відбуваються збої в роботі нших систем.

Сервісний центр AppService надає широкий спектр послуг з ремонту Apple Watch 42mm.

Apple Watch 42mm 1 Заміна скла

Послуги AppService з ремонту Apple Watch 42mm

Як уже згадувалося, найчастіше до ламань призводять пошкодження в результаті падіння або намокання. При сильному ударі пошкоджується захисне скло, що впливає на роботоспроможність екрана й тачскріна. Також це може призвести до ламання акумулятора. Важливо вчасно звернутися до майстерні з ремонту Apple Watch 42mm. Наприклад, після залиття рідиною з часом корозія поширюється на всі деталі, призводячи до нових проблем. Тому тут час грає проти вас. Ремонт Apple Watch 42mm у Києві можна здійснити в авторизованому сервісному центрі AppService. Ми проводимо заміну та відновлення наступних запасних частин: ·

Важно вовремя обратиться в мастерскую по ремонту Apple Watch 42mm. Например, после залива жидкостью, со временем коррозия распространяется по всем деталям, приводя к новым проблемам. Поэтому тут время играет против вас.

Ремонт Apple Watch 42mm в Киеве можно осуществить в авторизованном сервисном центре AppService. Мы производим замену и восстановление следующих запасных частей:

 • монітора;
 • мікрофона, динаміка, акумулятора;
 • задньої кришки та всього корпусу;
 • кнопки керування Digital Crown;
 • контролера Bluetooth;
 • вібродвигуна Taptic Engine;
 • материнської плати;
 • чищення після залиття.

Навіть якщо ламання здається зовсім незначним, не варто в домашніх умовах проводити виправлення. Так ви лише погіршите ситуацію. Механізм смарт-годинника дуже тендітний, його ремонт потребує наявності спеціальних інструментів, знань і досвіду. Заміна внутрішніх модулів здійснюється під мікроскопом шляхом використання складних видів лютування. Якщо ви хочете відновити ґаджет та насолоджуватися його використанням довший час, звертайтеся до спеціалізованих сервісних центрів, таких як AppService. Кваліфіковані майстри, наявність на складі оригінальних запасних частин дозволяють здійснити будь-які види ремонтних робіт якісно в мінімальні терміни.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация