Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iMac

каталог послуг

Ремонт iMac у сервісному центрі AppService

«Яблучна» техніка славиться якістю і надійністю. iMac – це ефективна, ергономічна і просто приголомшлива варіативна модель сучасного комп’ютера. Для роботи пристрою потрібний один шнур, клавіатура і мишка. Моноблок економить місце порівняно зі стаціонарним комп’ютером і показує більш видовищну якісну картинку на великому моніторі, на відміну від ноутбуків і планшетів.

Ми займаємося обслуговуванням техніки Apple. Моноблок чинити непросто. У домашніх умовах без потрібних знань, досвіду й, головне, інструментів впоратися неможливо. Якщо ґаджету потрібна профілактика, або ж він уже вийшов з ладу, до ваших послуг –професійний ремонт iMac у Києві в нашому сервісному центрі.

найпоширеніші питання
Через що на екрані з’являються плями й дефекти?

Пил може проникнути навіть під захисне скло. Через забруднення внутрішньої поверхні скла на дисплеї утворюються розпливи. Ми професійно почистимо пристрій від пилу й повернемо екрану чистоту.

Чому Аймак не вмикається?

Тут допоможе лише діагностика. Проблема може бути як у жорсткому диску, так і в матриці або блоці живлення. Можливо, через нагромадження пилу ґаджет перегрівся, згоріли внутрішні елементи.

Чому iMac не завантажується?

Якщо девайс умикається, але система не хоче завантажуватися, швидше за все, відмовив жорсткий диск. Точну причину спеціалісти зможуть визначити після діагностики. Ми оперативно замінимо вінчестер і постараємося врятувати інформацію на попередньому носії.

Через що перегрівається iMac?

Найчастіше проблема полягає в некоректній роботі системи охолодження. Радіатори забиваються пилом, який потрапляє через лопасті кулеру, і не впорюються з відведенням тепла.

iMac залитий водою і не працює. Що робити?

Терміново нести до сервісного центру, щоб усунути неполадки якомога швидше! У цьому разі потрібно серйозна діагностика.

Ремонт Аймак: основні види послуг

Спеціалісти сервісного центру проводять якісний і оперативний ремонт Аймака. У нас працюють лише досвідчені й кваліфіковані фахівці, які вміють поводитися з «яблучними» ґаджетами. Ми діагностуємо пристрій і пропонуємо найоптимальніші рішення. Процедура триває до трьох днів залежно від характеру ламання.

Основні види ремонтних робіт:

 • Заміна/відновлення вінчестера, системної плати, відеокарти та інших елементів апаратної частини. Проводиться грамотне акуратне розбирання.
 • Профілактика й очищення від пилу. Мінімум раз на рік пристрій потрібно чистити, щоб пил не викликав шум і перегрівання.
 • Встановлення твердотілих накопичувачів. Якщо хочете підвищити ефективність і швидкість роботи девайса, ця послуга саме для вас.
 • Збільшення об’єму оперативної пам’яті й жорсткого диску шляхом заміни елементів. Вся інформація переноситься на новий носій.
 • Перевстановлення операційної системи. Ми відбираємо найбільш підхоже програмне забезпечення і здійснюємо резервне копіювання інформації.
img seo 2 Діагностика

Професійний ремонт iMac у Києві

Нова техніка Apple ламається рідко, адже виробник завжди тримає марку й стежить за якістю продукції. Зазвичай ремонт потрібен або після зношення пристрою, або через зовнішні впливи, такі як випадкові падіння, намокання або неакуратна експлуатація.

При виникненні неполадок варто віддати iMac у ремонт. Самостійні спроби повернути ґаджету роботоспроможність можуть не тільки викликати додаткові грошові витрати, а й узагалі призвести до невідновлюваного ламання пристрою. Щоб не пошкодити ламких внутрішніх елементів, розбирання й ремонт Apple iMac повинні робити професіонали.

Ми надаємо такі види послуг:

 • Заміна матриці й захисного скла. Майстер у центрі скаже вам, чи можна поміняти пошкоджене скло окремо, оскільки не в усіх моделях це вдається зробити.
 • Відновлення елементів апаратної частини: системної плати, жорстих дисків, звукової і відеокарти, блока живлення. Якщо Аймак не вмикається, не завантажується або на нього потрапила рідина, терміново зверніться до сервісу.
 • Ремонт портів. Причинами несправностей стають удари, потрапляння всередину рідини або занадто активна експлуатація.
 • Відновлення і чищення системи охолодження. Наносимо термопасту і видаляємо пил з радіатора. Міняємо вентилятор, якщо потрібно.
 • Встановлення нових накопичувачів, збільшення об’єму ОЗП і ПЗП.
 • Перевстановлення операційної системи. Як правило, така послуга може знадобитися через зараження вірусами або в ході заміни вінчестера.

Ми пропонуємо якісний, швидкий і професійний ремонт iMac у Києві. Завдяки досвіду, кваліфікації та сучасному ремонтному обладнанню, робота проходить у найкоротші терміни – від одного до трьох днів залежно від складності ламання.

У нас ви отримаєте:

 • безкоштовну діагностику;
 • вичерпну консультацію та відповіді на всі цікаві запитання щодо моноблока;
 • розрахунок суми за послугу до втручання ремонтників;
 • гарантію на виконані процедури.

Ми використовуємо оригінальне комплектовання, яке постачає виробник. Виконуємо роботу без затримання, адже всі деталі є на складі. Якщо у вас вийшла неприємність із моноблоком – не біда: приносьте пристрій до нашого сервісу, і ми обов’язково розберемося.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация