Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPad Київ

каталог послуг

Ремонт iPad у сервісному центрі AppService

Техніка Apple відрізняється оригінальністю та неперевершеною якістю. Однак, незважаючи на це, пристрої іноді виходять із ладу. Намагатися усунути несправність самостійно не варто, краще одразу звертатися до спеціалістів.

ipad pro text2 300x169 Заміна сенсорного скла

При виникненні ламання планшет ліпше не розбирати самостійно, тому що можна пошкодити ламкі деталі. Наш сервіс здійснить ремонт iPad у Києві якісно й швидко. Ми виконуємо будь-які, навіть найскладніші, роботи та гарантуємо чудовий результат.

найпоширеніші питання
Чому Айпад не вмикається?

Пошкоджено внутрішні деталі або відбулися збої в програмному забезпеченні. Самостійно розбирати девайс не рекомендується. При виникненні неполадок краще занести пристрій у сервіс.

Чому девайс не заряджається?

Зламався зарядний пристрій, мікросхема живлення, роз’єм або зіпсувалася батерія. Шляхом підмикання ґаджета до іншої робочої зарядки можна з’ясувати, в чому річ.

Чому не працює кнопка Home?

Якщо не впускали пристрою, причина криється в апаратному ламанні або сильному забрудненні. Спеціалісти в сервісі продіагностують пристрій і замінять елемент або оперативно почистять кнопку.

Ремонт Айпад: основні види послуг

У центрі AppService працюють досвідчені спеціалісти, які мають широкі знання про «яблучну» техніку. Майстри високої кваліфікації здійснять ремонт Айпада швидко і якісно. При заміні комплектовання використовуються оригінальні запчастини виробника.

Основні види робіт для iPad:

 • Заміна скла та екранного модуля. Якщо вся площа дисплея в робочому стані й використанню заважають лише тріщини, отже, сенсор не пошкоджений і досить змінити скло.
 • Заміна корпусу. Попередити псування покриття допоможуть захисні чохли та акуратне використання.
 • Заміна кнопок, шлейфів, динаміка, мікрофона, камери, акумулятора, модуля Wi-Fi.
 • Ремонт материнської плати.
 • Перепрошивка.
img ipad seo Заміна сенсорного скла

Якісний ремонт iPad у Києві

Ми здійснюємо оперативний грамотний ремонт iPad у Києві за доступною ціною. Наш сервісний центр – це команда професійних інженерів, які знають про «яблучні» ґаджети все й беруться навіть за найскладніші випадки.

Ми виправляємо такі різновиди неполадок:

 1. На девайс пролилася вода. У цьому разі потрібно якнайшвидше вимкнути ґаджет і завезти його до спеціалістів, які зроблять грамотне просушування та акуратно почистять контактні елементи.
 2. Подряпини на склі. З часом на екрані з’являються результати неакуратного використання. Оскільки подряпини можуть перетворитися на тріщини, краще вчасно замінити скло.
 3. Швидко сідає батерія, самовільне вимкнення пристрою. У такому разі швидше за все потрібно замінити акумулятор.
 4. Розпливи та пошкоджені пікселі на екрані. Можуть виникнути внаслідок падіння девайса. Щоб не погіршити стану, ліпше замінити дисплей.
 5. Неробоча клавіша Home. Іноді вона розхитується просто від довгого й частого використання, але бувають і ламання після механічних пошкоджень.
 6. Проблеми з аудіопристроями. Спеціалісти здійснять грамотну заміну мікрофона або динаміка.
 7. Збій у програмному забезпеченні, зависання. Ми перевстановимо операційну систему та доведемо Айпад до ладу.

Ремонт Apple iPad – ювелірна робота, яка потребує колосальних знань і умінь, не кажучи про спеціальне обладнання та оригінальні деталі. Не ризикуйте пристроєм, якщо з’явилася думка розібрати його вдома. У нас процедура розбирання гарантовано пройде без проблем і обійдеться недорого.

Наш сервісний центр здійснює швидкий якісний ремонт Айпада. Для лагодження ми використовуємо сучасне обладнання. Що ми пропонуємо:

 • детальну безкоштовну діагностику;
 • консультацію щодо неполадок: усі роботи лише з відома клієнта;
 • розумні ціни за послуги;
 • гарантію на виконані процедури, адже в якості власних послуг ми впевнені.

Ми використовуємо оригінальне комплектовання, маємо великий досвід роботи з технікою Apple, повертаємо пристроям роботоспроможність навіть у складних випадках.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация