Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPhone 11 Pro

каталог послуг
img repeat mon Заміна основної камери Частые поломки MacBook Air А1304
icon repeat 1 Заміна основної камери
Вирусы

Удаление вирусов и троянов, антивирусная защита

icon repeat 2 Заміна основної камери
Шумит

Диагностика и ремонт, чистка системы охлаждения

icon repeat 3 Заміна основної камери
Нет звука

Настройка операционной системы, ремонт MacBook

icon repeat 4 Заміна основної камери
Греется

Диагностика и ремонт, чистка системы охлаждения

icon repeat 5 Заміна основної камери
Не включается

Диагностика, ремонт и настройка

icon repeat 6 Заміна основної камери
Повреждён экран

Замена поврежденного экрана

icon repeat 7 Заміна основної камери
Клавиатура

Замена поврежденной клавиатуры

icon repeat 8 Заміна основної камери
Залит жидкостью

Ремонт MacBook после залития

Усі види робіт
iphone 11 pro Заміна скла камери
Phone 11 Pro: просто і зі смаком

iPhone 11 Pro відрізняється функціональністю, технічним оснащенням, високою якістю збірки і стильним дизайном.

Дана модель, як і всі попередні смартфони «яблучного» виробництва, вважається дуже надійною. Але при не особливо дбайливому ставленні з боку користувача зростає ймовірність того, що смартфон вийде з ладу. У такій ситуації необхідно якомога швидше віддати в ремонт iPhone 11 Pro

Що зазвичай ламається
Перш ніж приступити до ремонту iPhone 11 Pro, фахівці нашого сервісу проводять діагностику для виявлення особливостей поломки.

Найчастіше виходять з ладу такі елементи:

• динаміки і / або мікрофон – не чути співрозмовника, або навпаки, співрозмовник нічого не чує, під час телефонної розмови з’являються перешкоди або сторонні звуки;
•дисплей – при виході з ладу тачскрін екран перестає відгукуватися на натискання, також може перестати відображатися певну ділянку екрана або повністю пропадає зображення;
• акумулятор – батарея перестає заряджатися або ж зарядка відбувається дуже повільно, а заряд тримається занадто мало;
• камера – не відбувається автофокусування, зображення виходить з дефектами.

Іноді спостерігається сильне нагрівання пристрою, воно зависає, перестають працювати інші функції.
розбитий дисплей
Проблема досить поширена, так як екран і лицьова поверхня смартфона часто пошкоджуються в результаті падіння на тверду поверхню або механічних ударів. У певних випадках є можливість зберегти оригінальний екран, замінивши тільки скло. Ця послуга називається «сепарація». Вона дозволяє зберегти оригінальний заводський дисплей, помінявши лише верхній захисний шар.
Усунення інших несправностей
Крім технічних поломок, що вимагають заміни деталей в смартфоні, зустрічаються і неполадки, викликані збоєм програмного забезпечення. Це можуть бути як відносно нешкідливі «глюки» або зависання, так і більш серйозні проблеми, які можуть привести до повного знищення даних користувача.
Наші фахівці, проводячи ремонт iPhone 11 Pro, збережуть всю важливу інформацію і при необхідності проведуть перепрошивку пристрою.
Для проведення ремонту iPhone 11 Pro краще звернеться в сервісний центр AppService.
Наш штат складається з досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які не один рік займаються усуненням неполадок будь-якої складності в смартфонах. При цьому ремонт і діагностика проводяться на сучасному високотехнологічному обладнанні.
Ознайомитися з розцінками на всі види ремонтних робіт можна на нашому сайті. Ми відповімо на будь-які питання щодо ремонтних робіт в телефонному режимі або в месенджері.
Зв’язатися з нами для отримання безкоштовної консультації можна, зателефонувавши за вказаним на сайті номером, або в режимі онлайн.
ios14   Заміна скла камери

Ремонт Айфона 11 Pro в сервіс-центрі AppService

Нові технології вимагає нового підходу до усунення несправностей і сервісного обслуговування гаджетів елітної серії. Фаблет став ще тонше, а енергоефективна батарея займає велику площу, тому у внутрішніх компонентів дуже малі розміри, тому робота з ними ускладнюється. Наш сервісний центр гарантує якість послуг:

  • майстерні оснащені високоточною діагностичною технікою та спеціальним ремонтним обладнанням;
  • фахівці, що мають великий досвід роботи і володіють високою кваліфікацією, виконають простий і апаратний ремонт Айфона 11 Pro з елементами мікропайкі, а також усунуть збої в програмному забезпеченні і операційній системі;
  • в ході ремонтних робіт використовуються тільки оригінальні запчастини;
  • проведемо безкоштовну консультацію і виконаємо ремонт iPhone 11 Pro в Києві в короткі терміни.

Залишайте заявку або телефонуйте менеджерам!

Переваги ремонту iPhone 11 Pro в Києві


Техніка Apple відрізняється високою якістю, надійністю і застосуванням інноваційних технологій, які значно розширюють функціональні можливості. Це вимагає високого професіоналізму при проведенні ремонту та заміни що вийшли з ладу вузлів. Сервіс-центр AppService надає вигідні умови співпраці і гарантує:

  • Якість. Наші інженери – це сертифіковані фахівці з великим досвідом ремонту «яблучної» техніки, вони впораються з поломкою будь-якої складності. Професійне обладнання допоможе діагностувати і усунути неполадку в найкоротші терміни.
  • Швидкість. Ми впораємося з більшістю поломок протягом декількох годин. Рішення більш рідкісних і важких випадків займе кілька днів, в залежності від складності роботи.
  • Надійність. Ми маємо доступ до оригінальних комплектуючих для вашого iPhone 11 Pro і надаємо гарантію на всі види здійснюваних робіт.

Вартість ремонту залежить від типу несправності. Ми рекомендуємо звертатися за професійною допомогою для усунення поломок. Спроби відновити працездатність пристроїв самостійно або за допомогою низькокваліфікованих фахівців можуть обернутися новими поломками, які вимагають дорогого ремонту. Звертайтеся до нас, щоб отримати обслуговування європейського рівня.

Ви можете зв’язатися з нашими консультантами для отримання додаткової інформації, що стосується ремонту iPhone 11 Pro. Наші консультанти відповідять на всі ваші запитання, підкажуть адресу найближчого сервісу і зареєструють вашу заявку. Номери телефонів AppService вказані на нашому сайті.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация