Графік роботи Пн – Сб 10:00 – 19:00
(095) 382 20 00Гончара 52
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPhone 5С

каталог послуг
img repeat mon Діагностика пристрою Часті ламання iPhone 5С
icon repeat 2 Діагностика пристрою
РОЗБИТЕ СКЛО

 

icon repeat 1 Діагностика пристрою
НЕ ВМИКАЄТЬСЯ ТЕЛЕФОН

 

icon repeat 5 Діагностика пристрою
НЕ ПРАЦЮЄ КНОПКА ВМИКАННЯ/БЛОКУВАННЯ

 

icon repeat 6 Діагностика пристрою
РОЗБИТИЙ ДИСПЛЕЙ / НЕМАЄ ЗОБРАЖЕННЯ

 

icon repeat 6 Діагностика пристрою
ВІДКЛЕЮЄТЬСЯ РАМКА ДИСПЛЕЯ

 

icon repeat 7 Діагностика пристрою
НЕ ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ / ШВИДКО РОЗРЯДЖАЄТЬСЯ

 

icon repeat 8 Діагностика пристрою
ТЕЛЕФОН ПІСЛЯ ВОДИ (РІДИНИ)

 

icon repeat 4 Діагностика пристрою
НЕ БАЧИТЬ МЕРЕЖІ

 

Усі види робіт
iPhone 5c Заміна рамки дисплейного модуля
Технічні особливості iPhone 5C

Ґаджет має 2-ядерний процесор Apple A6 із тактовою частотою 1,3 ГГц. 4-дюймовий дисплей із IPS-матрицею та дозволом 1136х640 пікселів. Завдяки таким особливостям отримуємо максимальні кути огляду, натуральну кольоропередачу.

Основна камера забезпечує чітко визначений баланс білого, чудову деталізацію. Якісні зображення з дозволом 1280х960 виходять завдяки фронтальній камері FaceTime на 1,2 мегапікселя.

Зі швидкістю 30 кадрів на секунду можна знімати відео у форматі 1080р. Компактний розмір iPhone 5 дозволяє зручно тримати пристрій у руці. Ґаджет підтримує IOS 10.

Якісний і оперативний ремонт Айфон 5C

Сервісний центр AppService проводить ремонт iPhone 5C максимально швидко. Наші досвідчені спеціалісти впораються з ламанням будь-якої складності. Для ремонту Айфона 5C ми використовуємо високоякісні інструменти.

Майстри AppService здійснюють заміну:

 • модуля;
 • скла;
 • динаміка або мікрофона;
 • кнопки гучності, клавіші Home;
 • роз’єму;
 • материнської плати;
 • нижнього шлейфа;
 • корпусу;
 • спалаху.

Крім перерахованих послуг, AppService виконує:

 • перевстановлення аудіоконтролера, контролерів живлення/ USB;
 • оновлення програмного забезпечення;
 • відновлення пароля користувача;
 • очищення від забруднень, після потрапляння вологи.
iPhone 5c 1 Заміна рамки дисплейного модуля

Ремонт iPhone 5C та іншої техніки Apple

Спроби відремонтувати ґаджет самостійно можуть завершитися невдачею, оскільки для відновлення функціонування такої техніки потрібен досвід та спеціальні знання. Звернувшись по послугу ремонту iPhone 5C у Києві до кваліфікованих спеціалістів AppService, ви зекономите всій час і гроші.

Сервісний центр надає послуги з відновлення продукції Apple, здійснюючи зокрема ремонт iPhone 5C. Після ретельної діагностики спеціаліст укаже на причини ламання пристрою, замінить, полагодить, перевстановить програмне забезпечення будь-якої продукції Apple. У нас – оригінальні запчастини від виробників, сертифіковані інструменти та найновіші технології.

Звернувшись до нас, ви отримаєте вичерпну інформацію про відновлення функціонування техніки Apple, зокрема iPhone 5C: його ремонт чи заміну деталей.

Причини несправності iPhone 5C

Частою причиною ламання ґаджета вважається недбала експлуатація, внаслідок чого смартфон зазнає впливу механічних ударів, падінь, контактує з водою. Після цього користувач може помітити різні «симптоми» ламання, але це трапляється не завжди.

Часто такі ситуації закінчуються подальшим зверненням до спеціалізованого сервісного центру.

Ми виконуємо:

 • ремонт або заміну скла, дисплея, корпусу, мікрофона, кнопок, шлейфів, материнської плати, поліфонічного й голосового динаміків, батерії та роз’ємів;
 • повне налаштування пристрою залежно від індивідуальних переваг клієнта;
 • встановлення актуального програмного забезпечення.

Спеціалісти організації займаються модернізацією девайсів і можуть значно покращити їхню швидкодію. Ми заміняємо деталі лише в тому разі, якщо їх неможливо чи недоцільно полагодити. Поєднання сучасного обладнання майстерні, а також знань та навичок наших спеціалістів дозволяє оперативно полагодити ламання будь-якої складності.

iPhone 5C відрізняється підвищеною продуктивністю та надійністю. Щоб зберегти високий рівень продуктивності девайса, потрібно регулярно виконувати його обслуговування з профілактичною метою. Під час процедури наші спеціалісти часто виявляють різні неполадки, яких власник не помітив. Такий підхід дає можливість продовжити термін служби пристрою в умовах його максимальної роботоспроможності.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация