Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPhone 7

каталог послуг
img repeat mon Не працює зарядка Часті ламання iPhone 7
icon repeat 6 Не працює зарядка
РОЗБИТЕ СКЛО

icon repeat 5 Не працює зарядка
НЕ ВМИКАЄТЬСЯ ТЕЛЕФОН

icon repeat 7 Не працює зарядка
НЕ ПРАЦЮЄ КНОПКА HOME

icon repeat 2 Не працює зарядка
РОЗБИТИЙ ДИСПЛЕЙ / НЕМАЄ ЗОБРАЖЕННЯ

icon repeat 1 Не працює зарядка
ШВИДКО РОЗРЯДЖАЄТЬСЯ / НЕ ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ

icon repeat 8 Не працює зарядка
ТЕЛЕФОН ПІСЛЯ ВОДИ (РІДИНИ)

Усі види робіт
iPhone 7 Заміна слухового динаміка
Технічні особливості iPhone 7

В iPhone 7 значно покращено елементи апаратної платформи. Використання 4,7-дюймового IPS LCD дисплея з високою контрастністю 1400:1 і оптимальним дозволом 750×1334 пікселів тішить користувачів, які можуть насолоджуватися високоякісним зображенням.

Потужний 4-ядерний процесор A10 Fusion, яким опорядив ґаджети виробник, має покращену енергоефективність. При створенні пристрою використано 14-нм техпроцес. Ще одна новація – робота чипсету згідно з принципом big.LITTLE, коли в робочому процесі беруть участь два ядра, а інші підмикаються в разі потреби.

Ремонт iPhone 7 – ви будете задоволені

Плями та смуги на дисплеї. Часто виникають унаслідок проблем із ПЗ, несправності мікросхем, інших внутрішніх компонентів.

Екран покрився тріщинами. Власник недбало користувався смартфоном, впустив його або сильно стиснув, поклав у сумку з якимись твердими предметами. Майстри в ході ремонту iPhone 7 зазвичай міняють весь модуль цілком.

Втрачено цілісність корпусу, він тріснув або з’явилися сколи. Потрібне встановлення нового корпусу ґаджета – майстри допоможуть дібрати його на ваш смак.

Швидко розряджається акумулятор. Часте ламання в цій моделі. Потрібне налаштування додатків, тому що найбільш енергомісткі з них витрачають багато енергії. В окремих випадках міняють батерію.

iPhone 7 1 Заміна слухового динаміка

Особливості ремонту Айфона 7

Якщо ви звернулися до нашого сервісного центру щодо ремонту iPhone 7, то прийняли абсолютно правильне рішення. Незалежно від того, наскільки складне ламання, ми проведемо всі роботи в рекордні терміни на високому рівні. Наші майстри:

  1. Встановлять у ході ремонту iPhone 7 у Києві оригінальне комплектовання.
  2. Гарантують чудову роботу «яблучного» ґаджета після обслуговування.
  3. Застосують найсучасніше обладнання для діагностики та подальших ремонтних процедур.

Для того щоб наші клієнти були задоволені після ремонту Айфона 7, ми ретельно ставимося до всіх нюансів сервісного обслуговування. Довіртеся професіоналам: ми вас не підведемо!

Переваги ремонту iPhone 7 у Києві

Сервіс-центр AppService не перший рік спеціалізується на ремонті «яблучної» техніки, зокрема на iPhone усіх моделей. Нашим клієнтам ми пропонуємо співпрацю на вигідних умовах, серед яких:

  • Якість. Наші працівники – це висококласні спеціалісти, які постійно підвищують професійний рівень. Вони допоможуть відновити роботоспроможність вашого пристрою та мінімізують ризик повторного виникнення неполадки з нашої вини.
  • Швидкість. Великий досвід, професійні навички та сучасні інструменти для ремонту й діагностики допоможуть усунути будь-яке ламання в найкоротші терміни. Більшість ламань виправляється протягом декількох годин, складніші випадки – до трьох днів.
  • Надійність. Ми запропонуємо найоптимальніші способи усунення неполадок. Ми детально обговоримо з вами всі деталі роботи, перш ніж розпочати ремонт, і надамо гарантію на проведену роботу.

Вартість ремонту залежить від типу пристрою та особливостей ламання. У разі потреби ми допоможемо не лише полагодити вузол, що вийшов із ладу, а й замінити його на новий. Наша компанія має доступ до оригінального комплектовання та його якісного аналогу, що забезпечить тривалий термін служби вашого девайсу.

Зв’язатися з нами можна за допомогою Skype або за номером телефона, вказаному на сайті. Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання, що стосуються ремонту iPhone 7, і підкажуть адресу найближчого офісу в Києві.

Звертайтеся до нас! Ви отримаєте обслуговування на високому рівні та за вигідною ціною!

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация