Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPhone 8 Plus

каталог послуг
img repeat mon Не працює зарядка Часті ламання iPhone 8 Plus
icon repeat 6 Не працює зарядка
РОЗБИТЕ СКЛО

icon repeat 5 Не працює зарядка
НЕ ВМИКАЄТЬСЯ ТЕЛЕФОН

icon repeat 2 Не працює зарядка
РОЗБИТИЙ ДИСПЛЕЙ / НЕМАЄ ЗОБРАЖЕННЯ

icon repeat 1 Не працює зарядка
ШВИДКО РОЗРЯДЖАЄТЬСЯ / НЕ ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ

icon repeat 8 Не працює зарядка
ТЕЛЕФОН ПІСЛЯ ВОДИ (РІДИНИ)

Усі види робіт
iPhone 8 Plus 1 Заміна шлейфа кнопок гучності
Що нового в моделі iPhone 8 Plus

Панелі з надміцного скла й тонка алюмінієва рамка надали смартфону футуристичного вигляду. В моделі восьмого покоління:

 1. Розробники відмовилися від класичної зарядки, що підмикається через роз’єм.
 2. Кнопка Home стала віртуальною.
 3. На заміну Touch ID прийшов Face ID. Тепер розблокування здійснюється за проекцією обличчя.
 4. Всередині пристрою розміщено розумний 6-ядерний процесор А11 Bionic: 4 ядра відповідають за ефективність, а 2 – за продуктивність. Контролер продуктивності економно витрачає заряд батерії, що суттєво продовжує автономну роботу.

Ремонт iPhone 8 Plus: основні види

Недбайливе ставлення й використання ґаджета не за призначенням призводить до таких несправностей:

 • Тріщини та сколи на склі, вихід із ладу тачскріна, всього дисплейного модуля або сенсорів ідентифікації. Ознаки: немає зображення, сенсор працює некоректно, екран горить білим світлом, не функціонує LED-підсвічування.
 • Розбито задню панель. Незважаючи на сапфірове скло, міцність якого підвищилася на 50 % порівняно з попередніми моделями, при сильних ударах на задній кришці з’являються дефекти. Це не лише псує вигляд, а й призводить до розгерметизації пристрою, внаслідок чого всередину механізму проникає волога й пил.
 • Проблеми з акумулятором: пристрій швидко розряджається й довго заряджається, вимикається до повного розряджання батерії, відмовляється працювати при високій або низькій температурі повітря, спостерігаються деформації АКБ.
 • Ремонт iPhone 8 Plus, пов’язаний із заміною кнопок вмикання, блокування та перемикання на безгучний режим знадобиться, якщо клавіші зламані, западають або не натискаються.
 • СІМ-лоток. Телефон не бачить СІМ-карти, періодично зникає мережа або нестабільний зв’язок.
 • Динаміки. Немає звуку, співбесідника не чутно, з’явилися сторонні скрипи, перешкоди, в абонента «металевий» голос.
 • Програмні збої в операційній системі. Виявляються такі несправності по-різному: смартфон довго не завантажується, неможливо оновити програмне забезпечення, після оновлення IOS не реагує сенсор, не працює безпроводовий зв’язок.

А от ремонт іPhone 8 Plus після залиття може й не знадобитися. Якщо в корпусі девайса відсутні тріщини й люзи, волозі складно проникнути в апаратну частину. Якісне обслуговування іPhone 8 Plus здійснюють інженери сервісного центру AppService. Підвищений рівень герметичності, збільшена міцність скляних панелей не рятують пристрою від падінь, точкових ударів та інших наслідків недбалого ставлення.

iPhone 8 Plus Заміна шлейфа кнопок гучності

Ремонт Айфона 8 Плюс у сервіс-центрі

«Яблучні» фаблети восьмого покоління – це ґаджети еліт-класу, тому вони потребують кваліфікованого обслуговування. Телефон став ще тонший, отже, мікросхеми та внутрішні компоненти – менші з більшою щільністю розміщення. Це ускладнює процедуру ремонту Айфона 8 Плюс.

У майстернях AppService працюють висококваліфіковані, досвідчені інженери. Компанія постійно інвестує кошти у навчання працівників. Наявність високоточного обладнання для діагностування, лютувальних станцій та іншого технічного оснащення дозволяють надавати якісні послуги.

Короткі терміни ремонту iPhone 8 Plus у Києві обумовлено наявністю на складі основних запасних частин. Довірте діагностику й відновлення роботоспроможності нашим спеціалістам. Телефонуйте вже зараз або залишайте заявку!

Особливості ремонту iPhone 8 Plus у Києві

iPhone 8 Plus – це сучасний пристрій, який потребує високого професіоналізму при проведенні ремонтних робіт. Компанія AppService не перший рік спеціалізується на обслуговуванні «яблучної» техніки в Києві й гарантує високу якість роботи. До наших послуг входить:

 • Діагностика. Наші майстерні оснащено професійним обладнанням для швидкого виявлення причини несправності. Ми також проведемо комплексну перевірку вашого пристрою, яка допоможе виявити приховані неполадки.
 • Ремонт. Інженери наших майстерень мають багатий досвід роботи з техніки Apple. Сучасні інструменти створено спеціально для роботи з технічною «начинкою», яка відрізняється крихкістю та чутливістю до необережного ставлення.
 • Профілактика. Регулярна профілактика допоможе підтримувати роботоспроможність iPhone та своєчасно виявити можливу несправність, яка може стати причиною серйозного ламання.

Ми допоможемо швидко відновити функціональність «яблучного» смартфона. Більшість несправностей усувається нашими майстрами протягом декількох годин, складніші – протягом 2–3 днів. Ми запропонуємо вам оптимальні за співвідношенням ціни та якості способи усунення неполадки, перш ніж розпочати ремонтні роботи.

Наші працівники проконсультують з усіх цікавих вас питань, що стосуються ремонту iPhone 8 Plus. Можете зв’язатися з нами за телефоном, указаним на сайті.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация