Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPhone Київ

каталог послуг

Ремонт iPhone у сервісному центрі AppService

У тому, що техніка Apple унікальна, сумнівів не залишається. Айфони – це надійні пристрої, перевірені користувачами по всьому світу. Дизайн і логотип легко впізнати з першого погляду. Девайс має приголомшливі мультимедійні можливості, зручну в користуванні операційну систему, справну телефонію та чудову камеру. Однак навіть такі пристрої можуть виходити з ладу.

iphone models 202010 Заміна акумуляторної батерії

Якщо виникло ламання, самостійно чинити ґаджет не рекомендуються. Не знаючи, як улаштований девайс, ви можете лише погіршити ситуацію. Наш сервіс виконує ремонт iPhone у Києві оперативно і грамотно. Майстри мають великий досвід у роботі з «яблучною» технікою і впораються з будь-яким несправностями.

найпоширеніші питання
Чому на Айфоні немає звуку?

Поганий звук або його відсутність можуть сигналізувати про необхідність чищення звукової плати. Не виключено пошкодження динаміка або шлейфа, якщо пристрій придбано нещодавно. Діагностика в сервісі покаже, у чому річ.

Чому пристрій не вмикається?

Крім апаратних поломок, до вимкнення ґаджета призводить перегрівання або переохолодження. Не варто довго користуватися Айфоном на сильному морозі. Крім того, можлива несправність мікроконтролера зарядки або акумулятора. Спробуйте підімкнути ґаджет до іншого зарядного пристрою, що точно працює.

Чому iPhone швидко розряджається?

Акумулятори мають визначений цикл розряджання–заряджання і з часом зношуються. Якщо ж батарея справна, проблема може бути з мікрочипом живлення. У сервісі пристрій діагностують і зможуть сказати точну причину. Мікросхему живлення у разі ламання варто замінити.

Ремонт Айфона: основні види послуг

Компанія AppService зібрала команду з досвідчених спеціалістів, які набили руку до ставлення з електронікою. Ми спеціалізуємося на ремонтуванні техніки Apple. У наших майстрів великий досвід роботи й висока кваліфікація, що дозволяє здійснити якісний ремонт Айфона. У роботі використовуються оригінальні запчастини Apple.

Основні види ремонтних робіт для iPhone:

 • Заміна скла та екранного модуля. Коли девайси вислизають із рук і падають на підлогу, часто пошкоджується сенсор. Якщо частина екрана не реагує на дотик, погаснула, показує некоректне зображення, отже, потрібна заміна всього модуля.
 • Відновлення при потрапляння всередину води. Після появи тріщин на екрані також радимо не затягувати, тому що рідина може крізь них просочиться. Вода псує деталі всередині, а наступний ремонт коштує набагато дорожче, ніж заміна екрана.
 • Заміна корпуса. Багато хто забуває надягти чохол на ґаджет, кладе пристрій на найрізноманітніші поверхні, іноді впускає склом доверху, що призводить до псування покриття.
 • Заміна кнопок, шлейфів, динаміка, мікрофона, камери./li>
 • Перепрошивка. Деякі пристрої із заводським ПЗ після певного періоду експлуатації починаються підгальмовувати. Ми швидко перепрошиваємо девайс, після чого ви зможете користуватися ним без перешкод.
iphone12jpg Заміна акумуляторної батерії

Сервісний центр AppService: ремонт Айфонів у Києві

Найчастіше ремонт Айфонів потрібен після падіння або потрапляння всередину води. Волога псує плату, а тріснутий екран тягне за собою ламання сенсора. Ми зможемо виправити ламання без затримок і пропонуємо за послугу доступну ціну.

Не варто намагатися самостійно міняти дисплей. Не можна братися за таку тонку роботу, якщо ви не спеціаліст. Так можна пошкодити матрицю, шлейфи тачскріна, інші дрібні елементи, не кажучи про те, що для розбирання потрібна спеціальна викрутка для Айфонів, спецобладнання та деталі для заміни. Полагодити Айфон у Києві в сервісному центрі надійніше, швидше й економніше.

Ми усуваємо такі різновиди ламань:

 1. Заміна скла та всього дисплейного модуля. Якщо після удару або падіння на екрані з’явилася тріщина, але тачскрін працює, отже, пошкодилося лише скло. Якщо ж дисплей перестав реагувати на дотики, доведеться міняти екран разом із сенсором. Оскільки тріщини – це правдивий шлях до потрапляння води всередину, тут потрібен терміновий ремонт iPhone у Києві.
 2. Зникнення звуку, пошкодження динаміка. Іноді досить почистити звукову плату від пилу, але для цього потрібно акуратно розібрати ґаджет. Тут не обійтися без допомоги спеціалістів.
 3. Збій програмного забезпечення. Часом перезавантаження не допомагає й система все одно працює некоректно. Потрібна ретельна діагностика пристрою.
 4. Неполадки при запусканні безпроводових мереж. Крім збою налаштувань, така проблема може виникнути навіть після падіння девайса.
 5. Заміна акумулятора. Причиною швидкої «смерті» батерії може бути як потрапляння всередину води, так і звичайне зношення.

Наш сервісний центр здійснює грамотний оперативний ремонт телефонів iPhone. У нашому арсеналі – сучасна апаратура, що пришвидшує роботу в рази.

Що ми робимо при роботі:

 • діагностуємо безкоштовно й детально розповідаємо про неполадки;
 • обговорюємо з клієнтом кожну виниклу проблему до втручання;
 • озвучуємо вартість роботи до її початку;
 • видаємо гарантію, адже ми впевнені в якості своїх послуг.

Ми використовуємо оригінальне комплектовання, маємо великий досвід роботи з «яблучною» технікою та діагностуємо ламання безкоштовно. Якщо у вас нестандартна проблема, що не стосується заміни кнопок і навіть плати, все одно приносьте девайс. З великою ймовірністю наші спеціалісти впораються із завданням.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация