Графік роботи Пн – Пт 9:00 – 19:00, Сб 10:00-17:00
(095) 382 20 00Льва Толстого, 6А
(093) 063 62 61Нижній вал 13

Ремонт iPhone X

каталог послуг
img repeat mon Ремонт Wi fi модуля Часті ламання iPhone X
icon repeat 6 Ремонт Wi fi модуля
Розбите скло

icon repeat 5 Ремонт Wi fi модуля
Телефон не вмикається

icon repeat 2 Ремонт Wi fi модуля
Розбитий дисплей / немає зображення

icon repeat 1 Ремонт Wi fi модуля
Швидко розряджається/не заряджається

icon repeat 8 Ремонт Wi fi модуля
Телефон після води (рідини)

Усі види робіт
iPhone X Заміна акумуляторної батерії
Багатофункціональність iPhone X

Вихід у світ ювілейної моделі смартфона від Apple вразив багатьох прихильників як дизайном, так і змінами в апаратній частині. Розробляючи нову модель, виробник урахував усі попередні слабкі місці, усунув їх або вдосконалив. Відтепер вам не знадобиться ремонту iPhone X, пов’язаного з неробочою кнопкою Home або зламаним роз’ємом для підмикання зарядки: цих деталей просто немає.

Одна з цікавих інновацій, запроваджених у смартфон, – Face ID. Камера проеціює 30000 інфрачервоних точок на обличчя власника і створює унікальний знімок. За допомогою проекції обличчя тепер можна розблокувати телефон, здійснюючи купівлю в сервісах Apple або інтернет-магазинах.

Ґаджет має новий дизайн: безрамковий дисплей на всю площину лицьової панелі та задня кришка зі скла. Це виглядає дуже стильно.

За швидкодію й поліфункціональність iPhone X відповідає процесор A11 Bionic із технологією нейронної системи – 6 ядер і більше 4 мільйонів транзисторів. Система автоматично рівномірно розподіляє навантаження між ядрами для уникнення перевантаження та зависань додатків. Нейронна система – штучний інтелект, здатний спостерігати, аналізувати та обробляти дані зі швидкістю до 600 мільярдів операцій за секунду.

Коли потрібен ремонт iPhone X

Незважаючи на те, що проблеми, пов’язані з недоробками або браком у компонентах ґаджета неможливі, недбайливе ставлення до пристрою призведе до серйозних ламань таких компонентів:

 • Дисплейний модуль. Унаслідок механічних дій пошкоджується тачскрін, захисне скло або LED-підсвічування, на екрані можуть з’явитися різні артефакти.
 • Задня панель і рамка. Точкові удари деформують сталеву рамку та призводять до появи тріщин і сколів на задній кришці.
 • Кнопки. Деформація рамки від механічного впливу тягне за собою несправності кнопки ввімкнення, гучності та перемикання на вібродзвінок.
 • Динаміки. Пошкодження шлейфа внаслідок падіння виводить із ладу динаміки, також роботопроможність компонента може порушитися через засмічення мембран.
 • Камера. Фізичний вплив призводить до несправності шлейфа або материнської плати, оскільки пристрій має рівень захисту від пилу та вологи IP65. Але якщо в корпусі є тріщини або люзи, що утворилися після ударів, тоді волога потрапить в апаратну частину й призведе до неминучих ламань.
iPhone X 1 Заміна акумуляторної батерії

Ремонт Айфона 10 у сервіс-центрі AppService

Нові технології потребують нового підходу до усунення несправностей і сервісного обслуговування ґаджетів елітної серії. Фаблет став ще тоншим, а енергоефективна батерія займає велику площу, тому внутрішні компоненти мають малі розміри. А через це робота з ними ускладнюється. Наш сервісний центр гарантує якість послуг:

 • майстерні оснащено високоточною діагностичною технікою та спеціальним ремонтним обладнанням;
 • спеціалісти, які мають великий досвід роботи та високу кваліфікацію, виконають простий апаратний ремонт Айфона 10 з елементами мікролютування, а також усунуть збої в програмному забезпеченні та операційній системі;
 • у ході ремонтних робіт використовуються лише оригінальні запчастини;
 • ми проведемо безкоштовну консультацію та здійснимо ремонт iPhone X у Києві в короткі терміни.

Залишайте заявку або телефонуйте менеджерам!

Переваги ремонту iPhone X у Києві

Техніка Apple відрізняється високою якістю, надійністю та застосуванням інноваційних технологій, які значно розширюють функціональні можливості пристроїв. Це потребує професіоналізму під час здійснення ремонту та заміни вузлів, що вийшли з ладу. Сервіс-центр AppService надає вигідні умови співпраці й гарантує:

 • Якість. Наші інженери – це сертифіковані спеціалісти з великим досвідом ремонту «яблучної» техніки, вони впораються з ламанням будь-якої складності. Професійне обладнання допоможе діагностувати й усунути неполадку в найкоротші терміни.
 • Швидкість. Ми впораємося з більшістю ламань протягом декількох годин. Вирішення складніших випадків займе декілька днів, залежно від характеру роботи.
 • Надійність. Ми маємо доступ до оригінального комплектовання для вашого iPhone X і надаємо гарантію на всі види здійснюваних робіт.

Вартість ремонту залежить від типу несправності. Щоб усунути помилки, ми радимо звертатися по професійну допомогу. Спроби відновити роботоспроможність пристроїв самостійно або за допомогою низькокваліфікованих спеціалістів можуть обернутися новими ламаннями, що потребуватимуть дорогого ремонту. Звертайтеся до нас, щоб отримати обслуговування європейського рівня.

Можете зв’язатися з нашими консультантами для отримання додаткової інформації, що стосується ремонту iPhone X. Наші консультанти дадуть відповідь на всі цікаві запитання, підкажуть адресу найближчого сервісу та зареєструють вашу заявку. Номери телефонів AppService вказано на нашому сайті.

appservice.net.ua
Вход на сайт

Для входа в личный кабинет необходимо пройти авторизацию. Регистрация